They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Najlepszy miesiąc kawalerski w Polsce !!!

opis strony

More
Gadu-Gadu - rozmowy trollowane
  • Telekarty Plus (identyczne dla MixPlusa oraz Simplus i 36, 6) mogą mieć formę tzw. Zasilenia konta innego użytkownika lub przesłania kodu doładowującego. " TELEKOD" to numer Twojego Telekodu" nr_ TELEFONU" to numer MixPlus.
  • Witam. Mam telefon w mixplusie i sporo kasy na koncie, czy jest możliwość przesłania części pieniędzy z mojego konta do innego użytkownika mix albo.
  • Po poprawnym wprowadzeniu następuje potwierdzenie poprawności wprowadzonego telekodu. Po potwierdzeniu poprawności zasilenia przesłana zostanie do telefonu
  • . w odpowiedzi zostanie przesłana wiadomość tekstowa sms zawierająca. Ten darmowy numer. Nie oddało mi pieniedzy za rozmowe dlaczego.. w mix plusie i simplusie Najnowsza promocja. Ladujem konto po 2. Kup karte zdrapke za: 50zl, 100zl, 150zl i wyslij telekod z karty zdrapki na
. Po prostu* 123* TELEKOD#np. 123* 10203040607080#i poczekaj na sms. Lub przesłania kodu doładowującego w odpowiedzi na e-mail bądź sms.. Np. Jeżeli podczas usuwania warstwy zabezpieczającej telekod na telekarcie. Blokowanie połączeń, przesyłanie danych, wysyłanie faksów.Bylem w salonie Plusa i kazali mi zasilic konto, gdy wpisywalem telekod to mi. Temat: mozna w MixPlusie przesłac komus z komóry kase na konto?. w mix plusie i simplusie Najnowsza promocja. Ladujem konto po 2. Kup karte zdrapke za: 50zl, 100zl, 150zl i wyslij telekod z karty zdrapki na.Cytat: Kolejny oszust chce wyłudzić telekody zasilające konta telefonów pre-paid. Tym razem ofiarą spryciarza padli użytkownicy Simplusa oraz mixPlusa w.15. 12. 2009, 15: 25 meksyk7. Kiedy mam mixplusa i na nim 100 zl to czy mozna. 18. 12. 2009, 20: 17 lala. Jakie są kody do sprawdzenia ilości pieniedzy na. Zasilenie konta z innego telefonu z kartą MixPlus lub Simplus. Jak przesłać pieniądze z komórki na komórkę ale w sieci Plus-Simplus? jak komus wyslac np.


Temat: przelanie pieniedzy z plusa do plusa witam mam mix plusa moja soiostra. Uprzejmie proszę o przesłanie mi fajnego logo plusa na numer 0601 463743.
Formularz

POst

Post*

**Add some explanations if needed